Предметна настава

 

Име, презиме и звање

 Предмет

 

Дан

Време

Парна смена

Непарна смена

Наташа Станојковић

Српски језик и књижевност

понедељак

5.час

Мирјана Марковић

Српски језик и књижевност

петак

3.час 

Снежана Костић – Хавари

Српски језик и књижевност

петак

 

4.час 

Драгана Цуцић

Српски језик и књижевност

среда

 

3.час 

Оливера Цветковић

Енглески језик

петак

4.час

Оливера Томић

Енглески језик

петак

3. час 

Драгана Бајчета

Руски језик

петак

 5. час

Драгана Булајић

Немачки језик

среда

5. час

Ирена Деспотовић

Математика

понедељак

3. час 

Ружица Рајовић

Математика

четвртак

 4. час

Нина Вукашиновић

Математика

понедељак

 

4. час

Анђелка Мустур

Информатика и рачунарство

четвртак 

5. час 

Јоца Стојков

Историја

среда

 3. час

Александра Јелић

Историја

петак

 2. час

Јелена Поповић

Географија

четвртак

 3. час

Светлана Дељанин

Географија

уторак

3. час

 

Александра Радић

Биологија

петак

 3. час

Снежана Илијев

Биологија

понедељак

4. час 

Лела Недељковић

Биологија

четвртак

3. час

 

Биљана Тадић

Хемија

среда

4. час 

Наташа Табаковић

Физика

понедељак

5. час

 

Небојша Дабић

Техника и технологија ТИО

среда

 

3. час

Невенка Стефановић

ТИО Техника и технологија

среда

 5. час

Наташа Ников

ТИО Техника и технологија

уторак

 4. час

Светлана Коркановић

Музичка култура

уторак

 

6. час

Симонида Радоњић

Ликовна култура

уторак

4. час

 

Синиша Борковић

Физичко васпитање

четвртак

2. час 

Соња Милојевић

Физичко васпитање

уторак

5. час 

Зоран Чучковић

Верска настава

понедељак

3. час

Разредна настава

Име, презиме и звање

 Предмет

Дан

Време

 

Виолета Новаковић

 

I/1

понедељак

2. час

последњи четвртак у месецу

17 – 18 часова

 

Сузана Тубић

 

I/2

среда

3. час

последња среда у месецу

17 – 18 часова

 

Слађана Павићевић

 

I/3

среда

10:00 – 10:35 часова

последњи четвртак у месецу

17 – 18 часова

 

Маријана Поповић

 

I/4

среда

8:45 – 9:30

последњи четвртак у месецу

17 – 18 часова

 

Марија Мирковић

 

II/5

среда

9:50 – 10:30

последњи четвртак у месецу

16 – 17 часова

 

Ивана Томићевић

 

II/1

уторак

3. час

последњи четвртак у месецу

16 – 17 часова

 

Биљана Табаш

 

II/2

понедељак

11:35 – 12:20

последњи четвртак у месецу

17 – 18 часова

 

Олгица Вукадиновић

 

II/3

уторак

11:30 – 12:30

последњи четвртак у месецу

16:30 – 17:30 часова

 

Катарина Миловановић

 

II/4

четвртак

4. час

последњи четвртак у месецу

17 – 18 часова

Јелена Јешић

II/5

уторак

последњи четвртак у месецу

12:20 – 13:00

17:00 – 18:00

Ивана Томићевић

III/1

четвртак

последњи четвртак у месецу

2. час

17:00 – 18:00

Зорица Сандић

III/2

уторак

последњи четвртак у месецу

2. час

17:00 – 18:30

Јелена Танасијевић

III/3

уторак

четвртак  у поподневној смени

4. час

2. час

Драгана Анчић

III/4

четвртак

3. час

Свјетлана Ненадић

IV/1

среда

3. час

Душица Мрдак

IV/2

петак

3. час

Биљана Антонијевић

IV/3

среда

2. час

Мира Симић

IV/4

среда

2. час

Зорица Јовановић

Енглески језик

уторак

4.час – непарна смена

среда

7:30 – 7:50 пре часова