Волонтерска акција ОШ „Иван Горан Ковачић“

Дана 6.11.2018. Ученички парламент и Вршњачки тим у сарадњи са психологом  школе Јоване Ћираковић спровели су волонтерску акцију у парку који се налази у близини школе.

Акција је подразумевала  сређивање парка (фарбање огласне табле, бетонских канти, сакупљање лишћа, смећа и одлагање истог).

Акцији су се прикључили и остали ученици и све је претворено у лепо дружење након наставе.

Родитељ ученице Кристине Михајловић  направио је овај дивни видео запис, којим се школа представила на конкурску за Најволонтерску акцију на коме је освојила 3.место !

Волећемо те заувек, а твоју ведрину и радост, којима си нас обасипала, чуваћемо трајно у нашим срцима и души. Хвала ти за све тренутке које си провела са осмехом и раширеним рукама. Cваког дана у мислима си са нама. Увек ћемо те се сећати са љубављу. Нека те анђели чувају!
Сахрана ће се обавити у петак 22.9. на гробљу Лешће са почетком у 13:30 часова.

Прилог погледајте ОВДЕ