„Снежна чаролија“ у 2/4

Са великим поносом ученице 2/4

су 9. децембра 2019. године биле у Скупштини града на свечаној додели награда за освојена места на конкурсу „Снежна чаролија“.

Као школа са највећим бројем освојених награда у више различитих категорија, добили смо поклоне и дипломе које смо поносно примили од градоначелника Београда, Зорана Радојичића. Поред многобројних захвалница, сви радови су продати на аукцији и прикупљена су средства за децу Прихватилишта. Уживали смо у лепом културно-уметничком програму, али  хуманост је нешто што смо и овај пут ставили у први план и драго нам је што су сви наши радови (маске, украси и честитке) продати.

Радо ћемо се одазвати поново и помоћи деци својим креативним чаролијама!

Ученице 2/4 са учитељицом