„Шта знам о Црвеном крсту и давалаштву крви“

У суботу, 20.априла 2019. године били смо поносни домаћини Општинског такмичења ученика 4. разреда у квизу „Шта знам о Црвеном крсту и давалаштву крви“. Угостили смо другаре из Основних школа „Владислав Петковић Дис“, „Марија Бурсаћ“, „1300 каплара“, „Вељко Дугошевић“.
Из наше школе такмичило се четири екипе, једна од екипа освојила је велико 3. место и поносно понела медаље за своју школу. Такмичење је протекло у сјајној атмосфери, неизвесни су били резултати, јер је конкуренција била јака. Деца су имала прилику да виде како се даје вештачко дисање, како се превијају одређене повреде и како се маркиранти спремају за такмичење. Честитамо другарима из школе „Вељко Дугошевић“ који су освојили 1. место и желимо им пуно успеха у даљем такмичењу.
Диван такмичарски дух и дружење са вршњацима било је дивно искуство и радујемо се неком новом сусрету.