Wild Immersion!! Виртуелна радионца у гостима код нас!

Задовољство нам је да са вама поделимо утиске које су учениници 3/4 и 4/5,као и запослени данас искусили! Уживали смо у дводимензионалном филму,помоћу кога смо уживали у чарима природе и учили о угроженим врстама животиња!
Помоћу апликације на таблетима деца су оживљавала животиње у 3Д простору и учили о њиховим карактеристикама!
Сазнали смо на које начине можемо и треба да сачувамо нашу планету!
Одушевљени технологијом и начином учења, радујемо се неком новом и наредном дружењу са дивним људима из организације Wild Immersion!
Драго нам је што је наша школа била део ове дивне радионице која се организује широм наше земље и света за децу школског узраста!